Bitlis'te Çalışanlarla Buluştuk.

05-12-2019 562 Genel Merkezden
Bitlis'te Çalışanlarla Buluştuk.
Türk Kültür Sanat Sendikası Genel Merkez yönetim kurulu olarak teşkilatlarımızı ziyaret etmeye devam ediyoruz.

Bitlis İl ziyaretini, Genel Merkez Yönetim Kurulu adına Genel Başkan Uğur YILDIRIM ile Genel Yaşkan yardımcısı Arkeolog Tolga ÇELİK gerçekleştirdiler.

İlk olarak Ahlat müzesi ziyaret edildi. Müze Müdürü ve  uzman personellerle görüşüldü. Burada Genel Başkan Yardımcısı ÇELİK yaptığı konuşmada "Selçuklu topraklarından Ahlatımızdan başlamak bizi ziyadesiyle mutlu etmiştir. Dünyanın en büyük  Türk - İslam mezarlığını yani Selçuklu meydan mezarlığını gezmek bizleri tarihi bir yolculuğa çıkardı. 
Ahlat  müzemizin kıymetli uzman personeli de sendikamıza üye olarak bize güç vermişlerdir. Kendilerine ayrı ayrı teşekkür ediyoruz " dedi. 

Ardından Bitlis İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ve İl Halk Kütüphanesi ziyaret edilmiştir. Burada ise Genel Başkan YILDIRIM " Bitlis ili bizim doğduğumuz ve büyüdüğümüz topraklar olmasının yanında Selçuklu başkentliği de ayrıca önem arz etmektedir. Burada desteğini esirgemeyen tüm çalışan arkadaşlarımıza teşekkürü bir borç biliyorum. " dedi.

Bitlis ve Ahlat' takı teşkilat çalışmalarında bizi hiç yalnız bırakmayan kıymetli İl temsilcimiz Ozan KILIÇARSLAN kardeşimize de sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Bitlis'te Çalışanlarla Buluştuk.Bitlis'te Çalışanlarla Buluştuk.Bitlis'te Çalışanlarla Buluştuk.
ahlat müzesi selçuklu meydan mezarlığı türk - İslam mezarlığı