İl Ziyaretlerimiz Osmaniye İle Devam Ediyor

07-04-2018 735 Türk Kültür Sanat Sen
İl Ziyaretlerimiz Osmaniye İle Devam Ediyor
Genel Başkanımız Uğur YILDIRIM ve Genel Başkan Yardımcımız Arkeolog Tolga ÇELİK Osmaniye'de kamu çalışanları ile bir araya geldi.

Osmaniye'de, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Müze Müdürlüğü ve Türkiye Kamu-Sen İl Temsilciliği ziyaret edildi.  Genel  Başkanımız Uğur YILDIRIM ve Genel Başkan Yardımcımız Tolga Çelik ve Türk Kültür Sanat Sen İl Temsilcimiz Fatih Rüştü ZORLU ile  hizmet kolumuzda görev yapan kamu çalışanlarıyla bir araya gelerek sorunları ve sıkıntıları hakkında görüş alışverişinde bulundular. 

Hizmet kolumuzdaki ziyaretlerin ardından Türkiye Kamu-Sen Osmaniye İl Temsilcisi Ahmet KANDEMİR'i ziyaret eden yöneticilerimiz,  kamu çalışanlarının beklentileri ve talepleri noktasında değerlendirmelerde bulundular.

Genel Başkanımız Uğur YILDIRIM "Osmaniye ilimizde gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerimiz son derece başarılı ve olumlu geçmiştir. Kültür Sanat kolunda yaşanan sorun ve sıkıntıları yakından biliyor ve çözüm noktasında gerekli girişimleri hızlı bir biçimde yapmaya devam ediyoruz. Osmaniye ilimizde olduğu gibi diğer illerimizde de talep ve beklentiler aynı noktadadır. Yurdumuzun her köşesini adım adım gezecek, memurlarımızın sorunlarına ortak olmaya devam edeceğiz. " dedi.

Sözlerine devam eden Genel Başkan YILDIRIM "İl ziyaretimizde bizlere eşlik eden ve desteklerini esirgemeyen başta Türk Kültür Sanat-Sen il temsilcimiz Fatih Rüştü ZORLU, Türkiye Kamu-Sen il temsilcimiz Ahmet KANDEMİR ve tüm camiamıza teşekkür ederiz." dedi

 

İl Ziyaretlerimiz Osmaniye İle Devam Ediyorİl Ziyaretlerimiz Osmaniye İle Devam Ediyorİl Ziyaretlerimiz Osmaniye İle Devam Ediyor
türkiye kamu-sen İl kültür ve turizm müdürlüğü müze müdürlüğü kamu çalışanları