Karabük'te Kurum Ziyaretleri Gerçekleştirdik

06-11-2019 581 Genel Merkezden
Karabük'te Kurum Ziyaretleri Gerçekleştirdik
Karabük il ziyaretimizde kurum yöneticileri ve kamu çalışanlarıyla buluştuk.

Türk Kültür Sanat Sendikası Genel Merkez yönetim kurulu olarak Genel Başkan Uğur YILDIRIM ile Genel Başkan Yardımcısı Arkeolog Tolga ÇELİK,  Safranbolu Kültür Varlıklarını Koruma Bölge Kurulu ve Koruma Kurulu Müdürü Karabük'te ise Karabük İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, İl Halk Kütüphanesi ziyaretleriniyaptılar. 

Genel Başkan Uğur YILDIRIM Karabük İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ziyaretinde çalışanlarla buluştu. Yapılan toplantıda ülke ve kamu çalışanlarının gündemine dair açıklamalarda bulunudu. Genel bir değerlendirme yapan Genel Başkan YILDIRIM " Ülkemizin geçtiği sıkıntılı süreçte ülke sınırlarımızda oluşturulmak istenen terör koridoru planı Barış Pınarı Harekatıyla boşa çıkarılmıştır. Kahraman Türk askerimizin ülkemizin geleceği için en zor şartlarda kahramanca çatışarak milleti için şehit düşüyor, gazi oluyor. Bundan dolayıdır ki; bu ülke için yapılan hain planlar hiçbir zaman başarılı olamayacaktır." dedi. Ayrıca toplu sözleşmede sürecine de değinen Genel Başkan toplu sözleşmelerde yine çalışanların hüsrana uğradığı söylereyek sarı sendikanın gidişatı hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Safranbolu Koruma Kurulunda ise Genel Başkan Yardımcısı Arkeolog Tolga ÇELİK teknik personeli tek tek ziyarette bulunmuş. Teknik personel ile ilgili yapılan özlük hakları çalışmaları hakkında bilgi vermiştir.

Karabük'te Kurum Ziyaretleri Gerçekleştirdik
kamu çalışanları İl kültür ve turizm müdürlüğü barış pınarı harekatı İl kültür ve turizm müdürlüğü İl halk kütüphanesi