Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz Konfederasyonumuzu Ziyaret Etti

25-07-2018 555 Türkiye Kamu-Sen
Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz Konfederasyonumuzu Ziyaret Etti
Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, Türkiye Kamu-Sen Genel Merkezi’ni ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulundu.

Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci ve sendikalarımızın genel başkanları tarafından karşılanan Kocamaz, gündeme ve çalışmaya hayatına ilişkin istişarelerde de bulundu. Genel Başkan Önder Kahveci, nazik ziyaretleri için Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı  Burhanettin Kocamaz’a teşekkürlerini iletti.  Görüşmede çalışma hayatını yakından ilgilendiren konulara da değinen Kahveci, Belediye Başkanı Kocamaz’a  çalışmalarında başarılar dileyerek, belediye çalışanlarının çalışma koşullarının daha iyileştirilmesi için Konfederasyon olarak işbirliğine her zaman kapılarının açık olduğunu vurguladı.

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı  Burhanettin Kocamaz konuşmasına Genel Başkan Önder Kahveci ve sendikalarımızın genel başkanlarını tebrik ederek başladı.  Türkiye Kamu-Sen ‘in varlığının kamu çalışanlarına güven verdiğini belirten Kocamaz,  çalışanların koşullarının iyileştirilmesi için ortak çalışmalar yapmaya hazır olduklarını vurguladı.

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz Konfederasyonumuzu Ziyaret EttiMersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz Konfederasyonumuzu Ziyaret Etti
türkiye kamu-sen Önder kahveci mersin büyükşehir belediye başkanı burhanettin kocamaz