Misafirhanemizin Temelini Attık

03-12-2018 440 Genel Haberler
Misafirhanemizin Temelini Attık
Ankara’da hizmet verecek olan 80 yataklı misafirhanemizin bugün temel atma töreni gerçekleştirdik.

Törene Genel Başkanımız Önder Kahveci, Genel Başkan Yardımcılarımız, Türkiye Kamu-Sen’e bağlı sendikalarımızın Genel Başkanları, yöneticileri ile Ankara şubelerimiz ve yakın illerden gelen şube başkanlarımız katıldılar.

Genel Başkanımız temel atılmadan önce yaptığı konuşmada "Türk Sağlık-Sen olarak  yeni bir hizmet daha ortaya koyuyoruz.  Nasip olursa 2019 Eylül’ünde de açılışını yaparız. Hem sendikamıza hem Türkiye Kamu-Sen’in  400 bin üyesine hizmet verecek 80 yataklı bir misafirhane inşaatını başlatıyoruz." dedi.

Bu tür Sosyal hizmetleri sürdüreceklerini kaydeden Genel Başkanımız sözlerini şöyle sürdürdü: Cenabı Allah hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin, camiamıza hayırlı uğurlu olsun. Gelecekte inşallah Türkiye’de farklı vilayetlerde üyelerimizin faydalanacağı bu tür sosyal hizmetleri sürdüreceğiz. Emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Camiamıza hayırlı olsun.

Genel Başkanımızın konuşmasının ardından Türk Diyanet Vakıf-Sen Genel Başkanı Nuri Ünal tarafından dua edilerek kurban kesildi ve Genel Başkanımız tarafından misafirhane binamızın il harcı atıldı.

Misafirhanemizin Temelini AttıkMisafirhanemizin Temelini AttıkMisafirhanemizin Temelini AttıkMisafirhanemizin Temelini Attık
misafirhane türkiye kamu-sen