Osmaniye İl Ziyaretimizi Gerçekleştirdik.

04-03-2019 835 Genel Merkezden
Osmaniye İl Ziyaretimizi Gerçekleştirdik.
Türk Kültür Sanat Sendikası olarak teşkilat ziyaretlerimizi Osmaniye İlimizle devam ediyoruz.

Türk Kültür Sanat Sendikası yönetim kurulu adına Genel başkan yardımcılarımız Hilmi TEKCAN ile Arkeolog Tolga ÇELİK ziyareti gerçekleştirdiler.

Osmaniye İl ziyaretimizde İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Müze Müdürlüğü ve İl Halk Kütüphanesi müdürlüğü'nde çalışanlarla buluştuk. Türk Kültür Sanat çalışanlarıyla yapılan toplantılarda hak arama mücadelemiz hakkında bilgi verildi. Özellikle 3600 ek gösterge talebimiz, sözleşmeli personelin kadroya alınması ve yardımcı hizmetler sınıfında çalışanların bir kereye mahsus  genel idare hizmetleri sınıfına alınması konularında istiraşelerde bulunuldu
Genel Başkan yardımcısı Arkeolog Tolga ÇELİK ziyaretler ile ilgili yaptığı değerlendirmede; "Kurum ziyaretlerimizde sendikamıza gösterilen yoğun ilgi mücadelemizde daha da güçlü olmamızı sağlıyor. Kamu çalışanlarının güvenini görmek bizleri daha da mutlu ediyor. Osmaniye ziyaretimizde bize teveccüh gösteren tüm çalışanlarımıza teşekkürü bir borç biliriz.." dedi.
Ziyaretimiz boyunca ilgi ve alakasını esirgemeyen Osmaniye il temsilcimiz Fatih Rüştü OKTAN beyefendiye teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Osmaniye İl Ziyaretimizi Gerçekleştirdik.
İl kültür ve turizm müdürlüğü müze müdürlüğü İl halk kütüphanesi 3600 ek gösterge