Teşkilat Çalışmalarımız Trabzon İli İle Devam Ediyor

27-03-2018 908 Türk Kültür Sanat Sen
Teşkilat Çalışmalarımız Trabzon İli İle Devam Ediyor
Genel Başkan Yardımcılarımız Hilmi TEKCAN ve Arkeolog Tolga ÇELİK sendikal çalışmalar kapsamında, Trabzon ziyaret ederek teşkilatımız ve üyelerimizle bir araya geldiler.

Ziyarette  Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı kurumlarımızdan Trabzon Devlet Tiyatrosu Müdürlüğü, Bölge Koruma Kurulu, Müze Müdürlüğü ve Laboratuvarı, İl Halk Kütüphanesinde çalışanlar bir araya gelindi. Sendikal faaliyetlerimiz hakkında bilgi verildi ve çalışanların öneri ve istekleri dinlendi. 

Ayrıca kurum yöneticileriyle görüşülerek çalışanların yaşadıkları sorunlar  ve talepleri ile ilgili olarak yöneticilere bilgi verildi.  Çalışma şartlarının iyileştirilmesi için düzenlemeler gerektiği dile getirildi. 

Kurum ziyaretlerinin ardından Trabzon Türkiye Kamu-Sen İl Temsilciğinde sendikalarımızın yönetici ve çalışanlarla bir araya gelindi.

Genel Başkan Yardımcılarımız ziyarette kendilerini içtenlikle karşılayan çalışanlara teşekkür ederek çalışanların her zaman yanında olacaklarını vurgulayarak sorunların çözümü için mücadeleden hiç çekinmeyeceklerini ifade ettiler.  Trabzon  Türk Kültür Sanat-Sen İl temsilcimiz Mustafa BAYRAM ' a ilgisinden dolayı  teşekkür edip, çalışmalarında kolaylıklar dilediler.

Teşkilat Çalışmalarımız Trabzon İli İle Devam EdiyorTeşkilat Çalışmalarımız Trabzon İli İle Devam EdiyorTeşkilat Çalışmalarımız Trabzon İli İle Devam EdiyorTeşkilat Çalışmalarımız Trabzon İli İle Devam EdiyorTeşkilat Çalışmalarımız Trabzon İli İle Devam EdiyorTeşkilat Çalışmalarımız Trabzon İli İle Devam EdiyorTeşkilat Çalışmalarımız Trabzon İli İle Devam Ediyor
sendikal çalışma kültür ve turizm bakanlığı trabzon devlet tiyatrosu müdürlüğü bölge koruma kurulu müze müdürlüğü ve laboratuvarı İl halk kütüphanesi türkiye kamu-sen İl temsilciği