Tüm Yurtta Eller Mehmetçikler İçin Semaya Kalktı

23-01-2018 818 Türkiye Kamu-Sen
Tüm Yurtta Eller Mehmetçikler İçin Semaya Kalktı
Türkiye Kamu-Sen olarak Afrin’deki Mehmetçiklerimiz için ülke genelindeki tüm kurumlarda İstiklal Marşı okuduk ve dualar ettik.

Bugün Türkiye genelinde, tüm hizmet kollarındaki kamu kurum ve kuruluşlarında, mesai öncesinde Mehmetçiklerimize dualarımızı gönderdik, yüce Allah’tan, ordumuza zafer diledik.

Sabah saat 9.00’da mesai öncesi kamu çalışanlarımızın hep bir ağızdan önce İstiklal Marşını okumasıyla başlayan programın ardından eller semaya açıldı.

Bizlerin bu topraklarda huzur ve güven içinde yaşayabilmesi için cansiperane mücadele veren askerlerimizin emniyeti, zayiat vermeden sağ salim görevlerini başarıyla tamamlayıp tarihimize bir zafer daha eklemeleri dileğiyle hep bir ağızdan dualar edildi.

Kamu çalışanları; Türkiye Kamu-Sen camiasının ve Türk milletinin, ordusunun ve devletinin yanında olduğunu bir kez daha güçlü bir şekilde dost düşman herkese ilan etti.

Tüm Yurtta Eller Mehmetçikler İçin Semaya KalktıTüm Yurtta Eller Mehmetçikler İçin Semaya KalktıTüm Yurtta Eller Mehmetçikler İçin Semaya KalktıTüm Yurtta Eller Mehmetçikler İçin Semaya KalktıTüm Yurtta Eller Mehmetçikler İçin Semaya Kalktı
mehmetçik kamu çalışanları